Kontakta oss

Kontakta oss

skicka oss ett meddelande

Knauf Insulation AB

Adress:

Gårdatorget 1
412 50 Göteborg
Sverige

Kundtjänst: 020-313 535

E-mail: info.se@knaufinsulation.com

TEKNISK SUPPORT

För teknisk support:

Tel: 020-313 535
info.se@knaufinsulation.com

Kundtjänst och orderhantering (öppet 07:30 - 16.30)

Lunchstängt fredagar kl.12.00-13.00

Tel: 020-313 535
info.se@knaufinsulation.com

Privatpersoner hänvisar vi vänligen till våra återförsäljare.

Sälj: 

Roald Mathiasen: Key Account Manager
Mobil: 0702-84 96 04
roald.mathiasen@knaufinsulation.com

David Nilsson: Area Sales Manager Väst och Syd
Mobil: 0703-14 78 22
david.nilsson@knaufinsulation.com

Jesper Apel: Area Sales Manager Mitt och Stockholm
Mobil: 0703-85 77 07
jesper.apel@knaufinsulation.com

Rickard Byström: Area Sales Manager Öst och Norr
Mobil: 0703-83 02 81
rickard.bystrom@knaufinsulation.com

Administration:

Mark Gillott: Market Development Director - KINE
Mobil: +44 7918 360831
mark.gillott@knaufinsulation.com

Hanna Martinsson: Financial Accountant Scandinavia
Mobil: 0703-85 77 08
hanna.martinsson@knaufinsulation.com

Agnes Ekstrand: Marketing Coordinator Scandinavia
Mobil: 0703-65 66 04
Agnes.Ekstrand@knaufinsulation.com

Nicole den Dulk: Föräldraledig
nicole.dendulk@knaufinsulation.com